warsztaty
mentorship program

Tym, co poza wyjątkowymi prowadzącymi wyróżnia Mentorship Program od innych warsztatów, są przede wszystkim jego wielowymiarowość i praktyczny charakter.

W trakcie trzech dni szkoleniowych spędzonych z liderami zarządzającymi na co dzień wielkimi firmami, pełniącymi strategiczne funkcje w instytucjach międzynarodowych oraz realizującymi ważne społecznie inicjatywy, uczestnicy będą mieli możliwość poznania i skonfrontowania ze sobą odmiennych stylów przywództwa, przekonań i rozumień pojęcia „leadership”.

Podczas warsztatów będziemy rozwiązywać praktyczne case’y, analizować najrozmaitsze aspekty zarządzania, dyskutować na temat wyzwań i możliwości, jakie stoją przed dzisiejszymi liderami. Wszystko to pracując twarzą w twarz z doświadczonymi mentorami, którymi w tym roku będą: prof. Cezary Wójcik, Konsul Generalna USA Ellen Germain, Wojciech Burkot i Paulina Mazurek oraz Tomasz Józefacki.

Dodatkowo w rolę mentorów wcielą się Alumni pierwszej edycji Programu, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem z tegorocznymi uczestnikami.

Uczestnictwo w Programie wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - jeden z warsztatów, podobnie jak część materiałów szkoleniowych, przygotowane zostały w języku angielskim.

Do Programu w ramach dwuetapowej rekrutacji zakwalifikowanych zostanie szesnastu uczestników.

Warsztaty odbędą się 29-30 marca i 4 kwietnia w Google for Entrepreneurs w Krakowie.

Termin składania aplikacji upływa 7 marca 2014 roku o godzinie 23:59.

Do dzieła!

doświadczeni mentorzy

Cezary Wójcik

Profesor PAN i SGH, Założyciel i Dyrektor Center for Leadership, Dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Stypendysta na uniwersytetach Harvarda, Berkeley, Melbourne, Glasgow, i in. Łączy dorobek naukowy z zakresu makroekonomii i przywództwa. Pracował i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie m.in. ukończył Master Class for Leadership Educators. Jest także absolwentem programów z zakresu zarządzania i przywództwa na IESE Business School i HEC Paris. W 2011 wyróżniony Letter of Achievement za wkład w rozwój przywództwa przez Harvard Kennedy School Government, gdzie był również członkiem zespołu dydaktycznego flagowego kursu z przywództwa dla wyższej kadry menadżerskiej sektora publicznego i prywatnego.
Dowiedz się więcej...

Ellen Germain

Konsul Generalna w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Przed wstąpieniem do służby dyplomatycznej w 1995 roku, pracowała w charakterze programisty komputerowego oraz dziennikarki. W latach 2008-2011 pracowała jako zastępca radcy do spraw politycznych w Amerykańskiej Misji Dyplomatycznej przy Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku, gdzie była odpowiedzialna za sprawy dotyczące Bliskiego Wschodu, Azji oraz nierozprzestrzeniania broni atomowej. W latach 2007-2008 pełniła funkcję zastępcy radcy politycznego w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Bagdadzie. Dowiedz się więcej…

Tomasz Józefacki

Prezes Benefit Systems S.A.,firmy specjalizującej się w tworzeniu i oferowaniu innowacyjnych rozwiązań motywacyjnych dla pracowników, a wcześniej, w Agora S.A., pełnił funkcję członka Zarządu, odpowiedzialnego za segment internet grupy w tym portal Gazeta.pl. Pracował też w NYTimes.com pełniąc funkcję menadżera ds. marketingu oraz menadżera serwisów tematycznych biznes i technologie. Tomasz Józefacki jest absolwentem New York University Stern School of Business i University of Maryland, College Park.

Wojciech Burkot

Dyrektor Inżynieringu i szef biura R&D Google. Wojciech dołączył do Google w 2006, aby zbudować polskie biuro inżynierskie firmy. Doktor fizyki cząstek. Pracował w CERN i DESY, wykładał na AGH. Później pracował jako analityk/programista w AMS, inżynier i menedżer w Motoroli. Jest członkiem New England Complex Systems Institute.

Paulina Mazurek

Pracuje jako Program Manager w centrum badawczo-rozwojowym Google w Krakowie. Tytuł magistra zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jeszcze w czasie studiów zaczęła pracować dla firmy Motorola, obejmując kolejne stanowiska administracyjne, aż do czasu, kiedy dołączyła do Google, aby pomóc zbudować krakowskie biuro. Obecnie, jako Program Manager odpowiada za kilka projektów, między innymi Google for Entrepreneurs Krakow (GEK), którego celem jest budowanie ekosystemu wspierającego polskich obecnych i przyszłych przedsiębiorców. W maju 2013 dzieliła się tym doświadczeniem w Ghanie, gdzie jako wolontariuszka pracowała z tamtejszymi organizacjami charytatywnymi, developerami oraz małymi i średnimi przedsiębiorstwami pomagając im przygotowywać modele zrównoważonego rozwoju.

opinie alumnów

Inspiracja wypełniała mnie na każdym kroku warsztatów, a do domu wróciłem z jej wciąż niekończącym się zapasem.

Mariusz

Świetnie dobrani mentorzy, nietuzinkowi uczestnicy i koleżeńska atmosfera. Jeden z najlepszych weekendów w moim życiu!

Wojtek

Fantastyczni ludzie, niezapomniane rozmowy, spotkania i warsztaty, dzięki którym częściej zamiast „czy mogę to zrobić?” zadaje się pytanie „jak?”, a to całkiem zmienia perspektywę.

Mirosława

Wyjątkowi uczestnicy, dużo śmiechu i dobrej zabawy. Warto przeżyć te trzy niezapomniane dni.

Sylwia

Ludzie, którzy mają odwagę, żeby zmieniać rzeczywistość!

Kornel

Warsztaty z unikalnym przesłaniem, pokazują zupełnie nowe perspektywy i sposób myślenia, dają też możliwość lepszego poznania siebie i innych.

Wiktor

Super inicjatywa! Ludzie, których spotkałam nie tylko zainspirowali mnie do działania, ale przede wszystkim podzielili się swoim doświadczeniem.

Marta

Dla mnie Mentorship Program to inspirujące warsztaty, praktyczne wskazówki, ciekawi ludzie i wyjątkowa atmosfera.

Wiktoria

Mentorship Program to warsztaty, które motywują do działania, przede wszystkim jednak jest to szansa na wymianę doświadczeń, a to dzięki grupie pozytywnych i zaangażowanych ludzi.

Magda

To niesamowite, ale po pierwszych czterech godzinach miałem uczucie jakbym znał tych ludzi od lat...
Świetna grupa!

Maciej

Spotkanie, które pozostaje w pamięci na długo. Tak dużej dawki energii, wulkanu pomysłów i świetnie przekazanej wiedzy na metr kwadratowy nie spotkasz nigdzie.

Magdalena

Mocna dawka energii i inspiracji dla wszystkich ninja, którzy decydują się rzucić dobrze płatną posadkę w celu zmieniania świata.

Kasia