konferencja

kiedy i gdzie
05/04/2014
siedziba google, kraków

Przed Tobą druga edycja konferencji Youth in Leadership.
Jeszcze lepsza, jeszcze bardziej dopracowana, jeszcze bardziej ambitna.

Chcesz skutecznie zarządzać? Chcesz usłyszeć historie najlepszych liderów? Chcesz wiedzieć, co jest najważniejsze w przywództwie? Chcesz poznać i porozmawiać z najlepszymi menedżerami?

Tym razem odpowiedzi na Twoje pytania udzielą nasi znakomici goście w czasie pasjonujących wystąpień, a także w następujących po nich gorących dyskusjach. Dyskusjach, które Ty poprowadzisz.

„Czy moje działania mają znaczenie?“, „Czy doświadczenie naprawdę jest tak ważne?“, „Czy iść pod prąd?“,
„Czy warto brać na siebie odpowiedzialność?“

Tak, bo jesteś liderem. Dołącz do nas!

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 marca.

program konferencji

9:30 - 10:30Rejestracja uczestników, poranna kawa oraz Q&A z prelegentami.
10:30 - 11:30„Rola i znaczenie odpowiedzialności w przywództwie“
Odpowiedzialność a wolność, wspólnota i przywództwo. Co jest podstawą rozwoju, jak dokonywać zmian społecznych, czego nam potrzeba, by czynić to skutecznie i kto tych zmian może dokonać?
Prowadzący: Cezary Wójcik
11:30 - 12:30„Od wizji do wartości“
Zarządzanie innowacyjną i szybko rozwijającą się firmą jest jak odpalenie rakiety - jeśli na samym początku jej trajektoria jest minimalnie niedokładna, może się okazać, że minie ona cel w dużo większej odległości. Wystąpienie o prawdziwej wartości wartości w firmie i o tym co może przyczynić się do jej budowania.
Prowadzący: Arek Skuza
12:30 - 13:30„O domniemanej wielkości“
Czy wysoka samoocena może być pułapką, która zamiast ułatwiać, utrudnia nam realizację celów? Czy można się rozwijać będąc ciągle najsłabszym? Czy liderem się jest, czy się nim staje? Odpowiedzi na te i inne pytania zawarte w wystąpieniu, mogą pomóc w podejmowaniu najważniejszych zawodowych decyzji... w każdym razie, na pewno nie zaszkodzą.
Prowadzący: Roman Łoziński
13:30 - 14:30Przerwa na lunch i pasjonujące rozmowy.
14:30 - 15:15„Kluczowe kompetencje liderów przyszłości“
Firmy, organizacje społeczne i edukacyjne potrzebują liderów, którzy w efektywny sposób poradzą sobie w skomplikowanych i dynamicznych sytuacjach, realizując stawiane przed nimi cele. W trakcie wystąpienia spróbujemy określić kompetencje, jakie powinni wykształcić w sobie liderzy w najbliższej przyszłości, aby nadal skutecznie pełnić swoje role w coraz szybciej zmieniającym się świecie.
Prowadzący: Wojciech Burkot
15:15 - 16:00„Dlaczego warto budować profesjonalne organizacje społeczne“
Kilka wartościowych doświadczeń Fundacji Panoptykon w odniesieniu do tego w jaki sposób powinno się budować nowoczesne organizacje społeczne i dlaczego warto to robić.
Prowadząca: Katarzyna Szymielewicz
16:00 - 16:30„Porażka nie wchodzi w grę“
Inspirująca historia Adama i jego kolegów z zespołu, biorących udział w NASA Lunabotics Mining Competition 2013. O tym jak wytrwałość, wiara w sukces i praca zespołowa pozwalają przezwyciężać nawet największe przeciwności.
Prowadzący: Adam Karcz
16:30 - 17:00Zakończenie wydarzenia.

Konferencja odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku w Krakowie, w siedzibie Google (Rynek Główny 12, budynek „Pasaż 13“, 2 piętro). Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ilość uczestników ograniczona jest do 130.

inspirujący prelegenci

Cezary Wójcik

Profesor PAN i SGH, Założyciel i Dyrektor Center for Leadership, Dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Stypendysta na Uniwersytetach Harvarda, Berkeley, Melbourne, Glasgow, i in. Łączy dorobek naukowy z zakresu makroekonomii i przywództwa. Pracował i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie m.in. ukończył Master Class for Leadership Educators. Jest także absolwentem programów z zakresu zarządzania i przywództwa na IESE Business School i HEC Paris. W 2011 wyróżniony Letter of Achievement za wkład w rozwój przywództwa przez Harvard Kennedy School Government, gdzie był również członkiem zespołu dydaktycznego flagowego kursu z przywództwa dla wyższej kadry menadżerskiej sektora publicznego i prywatnego.
Dowiedz się więcej...

Roman Łoziński

Strategy Director w agencji reklamowej Ars Thanea. Pasjonat reklamy, psychologii i ekonomii behawioralnej. Idealista gawędziarz. Wykładowca Szkoły Marketingu Interaktywnego przy Stowarzyszeniu Agencji Reklamowych, prelegent na takich konferencjach jak InternetBeta, Kongres Badaczy PTBRiO, Forum IAB czy Inspiring Solutions.

Arek Skuza

Współzałożyciel i Prezes iTraff Technology. Współtwórca innowacyjnej technologii rozpoznawania obrazu, która znalazała zastosowanie w marketingu, ecommerce, merchandisingu, sponsoringu kampanii sportowych czy CRM. Wielokrotnie wyróżniany za przedsiębiorczość m.in. przez magazyn Forbes i Newsweek. Jeden z 50 (26.) najbardziej kreatywnych przedsiębiorców w Polsce (według magazynu Brief Marketing). Kocha sprzedaż, ma naturalne umiejętności do zarządzania zespołem i ciężkiej pracy z nim w celu budowania wartości firmy.

Adam Karcz

Inżynier energetyk. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Od najmłodszych lat pasjonat fizyki współczesnej i jądrowej. Uczestnik warsztatów edukacyjnych w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej (Rosja). Na studiach jego zainteresowania przeniosły się na astronautykę. Od 5 lat członek Studenckiego Koła Astronautycznego, pracował m.in. przy projekcie: European Student Moon Orbiter. Koordynator projektu Husar – Robot Księżycowy, który zdobył podczas zawodów NASA Lunabotics Mining Competition wyróżnienie: „Perseverance Award”.

Katarzyna Szymielewicz

Prawniczka i działaczka na rzecz praw człowieka. Współzałożycielka i Prezes Fundacji Panoptykon - polskiej organizacji pozarządowej broniącej praw człowieka w kontekście nadzoru nad społeczeństwem. Od 2012 r. wiceprezes European Digital Rights. Od 2013 członek zarządu organizacji Tactical Technology. Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Studiów Orientalnych i Afrykańskich. Aktywna w wielu ostatnich europejskich debatach i kampaniach dotyczących praw cyfrowych: walczy z polityką gromadzenia danych wrażliwych, blokowania Internetu, ACTA, działa na rzecz poprawy standardów ochrony danych w środowisku internetowym.

Wojciech Burkot

Dyrektor Inżynieringu i szef biura R&D Google. Wojciech dołączył do Google w 2006, aby zbudować polskie biuro inżynierskie firmy. Doktor fizyki cząstek. Pracował w CERN i DESY, wykładał na AGH. Później pracował jako analityk/programista w AMS, inżynier i menedżer w Motoroli. Jest członkiem New England Complex Systems Institut