Mentorship. Warsztaty. Konferencja. Soczyste debaty.

Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.
Wróć i stań się najlepszym.

04 / 2013 / KRAKÓW

Warsztaty

Weź udział w warsztatach Youth in Leadership i dowiedz się jak z sukcesem uruchomić własny startup oraz jak otrzymać wsparcie Anioła Biznesu.

W związku z ograniczoną ilością miejsc podczas rejestracji obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Kiedy i gdzie ?
18 / 04 / 2013
Google for Entrepreneurs in Krakow

Warsztat
LBA

Kiedy i gdzie: Czwartek 18 kwietnia 2013, godzina 11:30 - 15:00 (w tym przerwy kawowe), Google for Entrepreneurs (Rynek Główny 12, budynek "Pasaż 13", 3 piętro).

Temat: Jak uruchomić własny startup? Jak otrzymać wsparcie Anioła Biznesu?

Metodologia tworzenia innowacyjnego przedsięwzięcia od pomysłu po pierwsze przychody.

  • Kto jest moim klientem?
  • Dlaczego ktoś ma kupić mój produkt?
  • Marketing i komunikacja reklamowa w startup'ach.
  • Marka, a wartość firmy.
  • Model Biznesowy.

Prowadzący: Szymon Kurzyca - ekspert inwestycyjny Lewiatan Business Angels

Jest ekspertem inwestycyjnym i finansowym sieci aniołów biznesu Lewiatan Business Angels, w której jest odpowiedzialny za analizę napływających projektów inwestycyjnych, weryfikację modeli biznesowych, ocenę prognoz finansowych. W licznych seminariach i konferencjach Szymon służy swoją wiedzą z zakresu funkcjonowania rynku inwestycji na wczesnych etapach, w szczególności rynku aniołów biznesu i funduszy VC, procesów inwestycyjnych, wycen start-upów tak początkującym przedsiębiorcom jak i doświadczonym inwestorom.

Tytuł magistra zarządzania finansami zdobył w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie RUCH S.A., gdzie zajmował się finansowymi aspektami wejścia na giełdę, by w późniejszym czasie zostać kluczowym specjalistą ds. fuzji i przejęć.

Ukończył szereg programów w obszarze inwestycji na wczesnych etapach, w tym EVCA Advanced Course, EVCA Finance & Administration Course, EVCA Due Diligence, EVCA Valuation & Divestment oraz Angel Capital Association: Exit Strategies, Due Diligence, Valuation, Term Sheets, Portfolio Strategy. Jest trenerem w paneuropejskim programie Ready for Equity!2.

Prowadzący: Maciej Strzębicki - Współzałożyciel firmy Tomorrow.

Posiada bogate doświadczenie z zakresu marketingu, brandingu i wsparcia biznesu. Zajmuje się weryfikacją potencjału rynkowego i strategii marketingowych projektów inwestycyjnych.

Lewiatan Business Angels to najbardziej aktywna sieć aniołów biznesu w Polsce. Zajmuje się kojarzeniem projektów inwestycyjnych z inwestorami poszukującymi projektów mających duży potencjał wzrostu. Umożliwia dostęp do wyselekcjonowanych pomysłów biznesowych jednocześnie zapewniając wsparcie w ich ewaluacji. Transakcje obsługują eksperci przeszkoleni przez specjalistów o międzynarodowej renomie. Umożliwia również koinwestycje wspólnie z funduszami venture capital. Dzięki sieci powstały m.in. W Biegu Cafe, Polidea, Air Ventures czy MedicAlgorythmics. Sieć jest członkiem Europejskiej Sieci Aniołów Biznesu (European Business Angels Network – EBAN). Działa w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan skupiającej blisko 4 tys. firm zatrudniających ponad 700 tys. osób.

/ Rejestracja zamknięta /

 

Wszystkie warsztaty odbędą się 11:30 - 15:00 (w tym przerwy kawowe), 18 kwietnia 2013 roku w Krakowie, w Google for Entrepreneurs (Rynek Główny 12, budynek "Pasaż 13", 3 piętro).

Kontakt

Ujejski

Maciej Ujejski
ujejski@yinl.org
+48 668 136 110