Mentorship. Warsztaty. Konferencja. Soczyste debaty.

Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.
Wróć i stań się najlepszym.

04 / 2013 / KRAKÓW

Mentorship
program

Czujesz się liderem? Masz charyzmę i chcesz robić w życiu rzeczy ważne i dobre? Chcesz się rozwijać, doskonalić swoje umiejętności i zostać wybitnym przywódcą?

Jeśli tak, prześlij nam swoją aplikację i zostań jedną z dwunastu osób, które wezmą udział w Mentorship Program - cyklu merytorycznych warsztatów, podczas których uczestnicy, pod okiem najlepszych ekspertów będą pracować nad zagadnieniami z zakresu zarządzania i przywództwa.


Termin składania aplikacji upływa 15 marca.

Kiedy i gdzie ?
13,14,19 / 04 / 2013
Google for Entrepreneurs in Krakow

Informacje
o programie

Tym co wyróżnia Mentorship Program od innych warsztatów, poza wyjątkowymi prowadzącymi, jest przede wszystkim jego różnorodność oraz kompleksowość.

W trakcie pięciu spotkań z liderami zarządzającymi na co dzień wielkimi firmami, tworzącymi najnowocześniejsze startupy oraz ważne społecznie inicjatywy, uczestnicy będą mieli możliwość poznania i skonfrontowania ze sobą odmiennych stylów przywództwa, przekonań i rozumienia leadershipu.


Podczas warsztatów będziemy rozwiązywać praktyczne casey, analizować najrozmaitsze aspekty zarządzania, dyskutować na temat wyzwań i możliwości jakie stoją przed dzisiejszymi liderami. Wszystko to pracując twarzą w twarz z doświadczonymi mentorami.


Mentorami tegorocznej edycji Mentorship Program są: prof. Cezary Wójcik, Wojciech Burkot, Christopher Hunnicutt oraz Jakub Krzych, którzy będą dzielić się wiedzą podczas prowadzonych przez siebie inspirujących spotkań.

Uczestnictwo w Programie wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - jeden z warsztatów, podobnie jak część materiałów szkoleniowych przygotowana będzie w języku angielskim.

Do Programu w ramach dwuetapowej rekrutacji zakwalifikowanych zostanie dwunastu uczestników.


Termin składania aplikacji upływa 15 marca 2013 roku o godzinie 23:59.

Do dzieła!

/ Aplikacja zamknięta /

 

Warsztaty odbędą się w terminie 13, 14 i 19 kwietnia 2013 roku w GEK - Google for Entrepreneurs in Krakow (Rynek Główny 12, budynek "Pasaż 13", 3 piętro).

Doświadczeni
mentorzy

Wójcik
Cezary Wójcik

Profesor PAN i SGH, Założyciel i Dyrektor Center for Leadership. Stypendysta na uniwersytetach Harvarda, Berkeley, Melbourne, Glasgow, i in. Łączy dorobek naukowy z zakresu makroekonomii i przywództwa. Pracował i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie m.in. ukończył Master Class for Leadership Educators. Jest także absolwentem programów z zakresu zarządzania i przywództwa na IESE Business School i HEC Paris. W 2011 wyróżniony Letter of Achievement za wkład w rozwój przywództwa przez Harvard Kennedy School Government. Dowiedz się więcej...

Wojciech Burkot

Dyrektor Inżynieringu i szef biura R&D Google. Wojciech dołączył do Google w 2006, aby zbudować polskie biuro inżynierskie firmy. Doktor fizyki cząstek. Pracował w CERN i DESY, wykładał na AGH. Później procował jako analityk/programista w AMS, inżynier i menedżer w Motoroli. Jest członkiem New England Complex Systems Institute.

Burkot
Krzych
Jakub Krzych

Współzałożyciel i Członek Rady Nadzorczej AdTaily, firmy uznanej przez prestiżowy magazyn CNBC Business jako jedno z 25 najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw. Jakub jest również współzałożycielem i liderem projektu Estimote, Inc. startupu klasy "Internet of things" obecnie w fazie prywatnej bety. Ukończył fizykę oraz informatykę stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Christopher Hunnicutt

Wicekonsul i szef sekcji politycznej oraz gospodarczej w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Absolwent Kenan-Flagler Business School na Uniwersytecie w Karolinie Północnej, gdzie kończył studia MBA oraz brał udział w programie Leadership Immersion. W czasie studiów Chris pełnił także funkcję lidera zespołu stażystów w Kenan Institute Asia w Bangkoku, gdzie zajmował się rozwojem projektu zrównoważonej turystyki w zniszczonym przez tsunami rejonie Phang-nga.

Hunnicutt
Thun
Róża Thun

Posłanka do Parlamentu Europejskiego, była szefowa Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Uhonorowana statuetką MEP Awards w prestiżowym plebiscycie na najlepszego europarlamentarzystę w kategorii Rynek Wewnętrzny i Ochrona Konsumentów. W latach 1992 - 2005 pełniła funkcję Dyrektora Generalnego, a następnie Prezesa Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Dowiedz się więcej...

Kontakt

Ujejski

Maciej Ujejski
ujejski@yinl.org
+48 668 136 110