Mentorship. Warsztaty. Konferencja. Soczyste debaty.

Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.
Wróć i stań się najlepszym.

04 / 2013 / KRAKÓW

Konferencja

To nie jest zwykła konferencja. To spotkanie ludzi, którzy zmieniają rzeczywistość na lepszą. To spotkanie najlepszych zarządzających w biznesie, osób tworzących najnowocześniejsze firmy i liderów działających społecznie. Przywódców.

To także pasjonujące dyskusje ścierających się ze sobą umysłów, a właśnie w takich chwilach rodzą się wyjątkowe idee. Idee, których będziesz częścią.

Nie stój z boku. Daj się zainspirować. Przyjdź i zadaj pytanie, zadaj całe mnóstwo pytań, wywołaj dyskusję. Potrzebujemy Twojej energii, żeby zmieniać świat!

Kiedy i gdzie ?
20 / 04 / 2013
siedziba Google, Kraków

Program
konferencji

Konferencja to spotkanie młodych liderów z doświadczonymi przywódcami z sektora biznesu, nowych technologii i NGO's mające na celu wymianę wzajemnych doświadczeń oraz próbę odpowiedzi na wyzwania stawiane zarządzającym w dzisiejszej wyjątkowo szybko zmieniającej się rzeczywistości. To również niezwykła okazja poznania fascynujących ludzi, a także udziału w gorących dyskusjach, które prowadzone będą w dwóch panelach tematycznych:

Youth in Leadership in Social Initiatives & NGOs podczas, którego będziemy rozmawiać o tym:

  • jak budować i skutecznie zarządzać nowoczesnymi NGOs;
  • social entrepreneurs startups, czyli połączeniu nowych technologii ze światem inicjatyw społecznych;
  • roli młodych liderów w budowaniu wartościowych społeczności.

W dyskusji wezmą udział m.in.: prof. Cezary Wójcik, Paweł Dobrowolski, Ela Madej oraz Wojciech Kmiecik. Moderatorem panelu będzie Łukasz Cioch.

Wstępem do pierwszego panelu będzie wyjątkowe wystąpienie prof. Cezarego Wójcika.

Youth in Leadership in Business & Startups, w ramach którego będziemy dyskutować na takie tematy jak:

  • potrzeba mentoringu, czyli o wartości wychowania następcy w firmie;
  • wyzwania lidera startupu, czyli jak skutecznie zarządzać nowoczesnymi przedsięwzięciami;
  • social entrepreneurship, jako nowe rozumienie przedsiębiorczości.

W gronie prelegentów wystąpią: Sławomir Lachowski, Tomasz Józefacki, Jakub Lipiński oraz Wojciech Burkot. Moderatorem dyskusji będzie Paulina Mazurek.

/ Rejestracja zamknięta /

 

Konferencja odbędzie się 20 kwietnia 2013 roku w Krakowie, w siedzibie Google Polska (Rynek Główny 12, budynek "Pasaż 13", 2 piętro).

Inspirujący
prelegenci

Wójcik
Cezary Wójcik

Profesor PAN i SGH, Założyciel i Dyrektor Center for Leadership. Stypendysta na uniwersytetach Harvarda, Berkeley, Melbourne, Glasgow, i in. Łączy dorobek naukowy z zakresu makroekonomii i przywództwa. Pracował i studiował na Uniwersytecie Harvarda, gdzie m.in. ukończył Master Class for Leadership Educators. Jest także absolwentem programów z zakresu zarządzania i przywództwa na IESE Business School i HEC Paris. W 2011 wyróżniony Letter of Achievement za wkład w rozwój przywództwa przez Harvard Kennedy School Government. Dowiedz się więcej...

Sławomir Lachowski

Twórca mBanku i MultiBanku. W 2007 roku odebrał nagrodę Top Managera Roku 2007 w konkursie organizowanym przez miesięcznik Manager Magazin, Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan i KPMG. Aktualnie właściciel firmy doradztwa strategicznego SL Consulting. Miłośnik biegania, wspinaczki oraz podróżowania. Sławomir Lachowski jest absolwentem Harvard Business School. Dowiedz się więcej...

Lachowski
Józefacki
Tomasz Józefacki

Wiceprezes Benefit Systems S.A. a wcześniej, w Agora S.A., pełnił funkcję członka Zarządu, odpowiedzialnego za segment internet grupy. Pracował też w NYTimes.com pełniąc funkcję menadżera ds. marketingu oraz menadżera serwisów tematycznych biznes i technologie. Tomasz Józefacki jest absolwentem New York University Stern School of Business i University of Maryland, College Park.

Wojciech Burkot

Dyrektor Inżynieringu i szef biura R&D Google. Wojciech dołączył do Google w 2006, aby zbudować polskie biuro inżynierskie firmy. Doktor fizyki cząstek. Pracował w CERN i DESY, wykładał na AGH. Później procował jako analityk/programista w AMS, inżynier i menedżer w Motoroli. Jest członkiem New England Complex Systems Institute.

Burkot
Madej
Ela Madej

Współzałożycielka Applicake, Base CRM i organizatorka European Rails Conference Railsberry. W Krakowie buduje także społeczność startupów - Hive53. Organizatorka Mobile Mobile Conference, a także mentor w trakcie wielu eventów startupowych. Obecnie skupiona na nowym produkcie.

Jakub Lipiński

Założyciel i prezes firmy Polidea, specjalizującej się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych aplikacji i usług działających na urządzeniach mobilnych. Założona w 2009 roku dostarcza oprogramowanie dla startupów i korporacji, które potrzebują najbardziej zaawansowanych kompetencji inżynierskich. Zatrudnia 35 inżynierów i pracuje głównie dla klientów zagranicznych. Jakub Lipiński jest absolwentem AGH i IESE Business School.

Lipiński
Dobrowolski
Paweł Dobrowolski

Absolwent Harvardu. Prezes Forum Obywatelskiego Rozwoju. W latach 1989-91 pracował z profesorem Sachsem. Od 1995 zajmuje się doradztwem gospodarczym - pomaga zarządom i właścicielom spółek w podejmowaniu strategicznych decyzji. Autor koncepcji wprowadzenia do polskiego porządku prawnego publicznego wysłuchania. Napisał książkę p/t „Podstawy Analizy Finansów Firm” oraz kilkadziesiąt raportów i artykułów o bankowości centralnej, upadłości, mediach oraz deregulacji. Strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej.

Wojciech Kmiecik

Praktyk z kilkunastoletnim stażem w dziedzinach marketingu i PR w branży nowoczesnych technologii. Wieloletni Członek Zarządu Operacyjnego oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR firmy ASTOR, członek-założyciel Stowarzyszenia Kraków PR. Autor największego w Polsce programu certyfikacji firm wdrażających systemy automatyki przemysłowej. Certyfikowany marketer CIM, absolwent AGH i UEK. Aktualnie właściciel firmy MAPRIT i Dyrektor Generalny Stowarzyszenia WIOSNA.

Kmiecik
Mazurek
Paulina Mazurek

Paulina pracuje jako Program Manager w centrum badawczo-rozwojowym Google w Krakowie. Tytuł magistra zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jeszcze w czasie studiów zaczęła pracować dla firmy Motorola, obejmując kolejne stanowiska administracyjne, aż do czasu, kiedy dołączyła do Google, aby pomóc zbudować krakowskie biuro. Obecnie, jako Program Manager odpowiada za kilka projektów, między innymi Google for Entrepreneurs in Krakow, w skrócie GEK.

Łukasz Cioch

Autor LCMedia.pl, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie; uczy m.in. komunikacji w biznesie, marketingu i społecznej odpowiedzialności biznesu. Zaprojektował Centrum Analiz Energetycznych (think-tank), którym zarządzał w latach 2011–2012. Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania eventami, CSR, PR i media relations. Przed rozpoczęciem pracy nad LCMedia.pl, odpowiadał za kierunek zarządzanie w Wyższej Szkole Europejskiej. Jest koordynatorem konferencji, moderatorem wielu debat i dyskusji panelowych.

Cioch

Kontakt

Ujejski

Maciej Ujejski
ujejski@yinl.org
+48 668 136 110